#WspieramyLokalsów

Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z możliwości bezpłatnej reklamy na naszej stronie. Zachęcamy do kontaktu rozwojglogowa@gmail.com

Każda firma, która posiada swoją stronę internetową, baner czy nawet zwykły sklep może skorzystać z możliwości bezpłatnej reklamy u nas. To wszystko dla firm z naszej gminy w ramach akcji #WspieramyLokalsów.

Obecnie na naszej stronie znajdują się dwa banery. Jeden to Zakład Pogrzebowy Orkus i Biuro Rachunkowe Hossa. Co ważne od każdej z firm nie pobieramy ani grosza.

Jeśli macie swój baner, sklep czy stronę internetową możecie się u nas reklamować. Nie macie profilu na Facebooku, a chcecie reklamy? Podeślijcie zdjęcie swojego sklepu i asortymentu. Możecie do nas zadzwonić, a zdjęcia zrobimy sami. Wstawimy informację o waszej działalności bezpłatnie- mówi Tomasz Skoczylas z Rozwoju Głogowa Mieszkańcy.

Dlaczego to robimy? Widzimy jakie trudności sprawiła przedsiębiorcom epidemia koronawirusa. Stracili swoje dochody i źródło utrzymania. Dlatego też oferujemy im taką formę promocji. Po prostu chcemy #WspieraćLokalsów. To jest nasz główny cel- dodaje Skoczylas.

Mamy dostęp do kilku grup na Facebooku, gdzie będziemy oferować usługi naszych lokalnych firm. Dlatego gorąco zachęcamy i zapraszamy przedsiębiorców z terenu naszej gminy do reklamy u nas. W ciągu całego okresu działania naszego portalu odwiedziło nas 8,5 tysiąca osób. Dlatego też chcemy, aby Wasze produkty i usługi dotarły również do nich- kończy Tomasz Skoczylas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *