Spotkanie online z Marcinem Wrońskim.

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie online z Marcinem Wrońskim – pisarzem, autorem powieści kryminalnych z komisarzem „Zygą” Maciejewskim.

Spotkanie odbędzie się 8 września 2020 r. o godz. 18:00 z wykorzystaniem platformy ClickMeeting – link do rejestracji na spotkanie (https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.com/spotkanie-z-marcinem-wronskim/register ; wystarczy wpisać swoje imię oraz e-mail). Uwaga! 30 minut przed spotkaniem, zarejestrowane osoby otrzymają e-mailowe przypomnienie o spotkaniu autorskim z opcją „Dołącz teraz” – jej wybranie spowoduje połączenie ze stroną spotkania online. Rejestracja możliwa jest także w czasie trwania spotkania – do wyczerpania limitu uczestników. Spotkanie tłumaczone będzie na język migowy.

Wstęp wolny. Spotkanie w ramach projektu „Spotkajmy się online” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Informacja ze strony: https://www.kiwiportal.pl/wydarzenia/670812/rzeszow-spotkanie-autorskie-online-z-marcinem-wronskim-pkr18

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *