Terminarz B-klasy Rzeszów

Przed nami 5 kolejka B-klasy Rzeszów. Na tym poziomie rozgrywek mamy cztery drużyny. Jutro kolejne mecze, a także małe derby gminy- Wysoka Głogowska zagra z Jednością Hucisko.

Orzeł Wysoka Głogowska zagra z PKS Jedność HPP u siebie o 12:30. Drużyna z Wysokiej przewodzi w tabeli B-klasy. Ma komplet punktów, zaś Hucisko to 8 drużyna obecnej B-klasy. W ostatniej kolejce Orzeł wygrał z Białą aż 9:1, zaś Jedność pechowo w końcówce uległa Mrowli 1:2. Kiedyś mecze obu drużyn były “małymi derbami gminy”. Przed laty mecze te były spotkaniami pełnym walki. Jak będzie tym razem? Wydaje się, że zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespół z Wysokiej. Jak będzie? Przekonamy się w niedzielę.

W najciekawszym meczu B-klasy zmierzy się ze sobą zespół Świlczanki Świlcza z TS Noverra Głogów Młp.. Mecz odbędzie się w Świlczy o godzinie 14:00. Świlcza zajmuje 3 miejsce w tabeli z 12 pkt, zaś zespół z Zabajki 4 miejsce z 9 pkt i przy jednym meczu mniej rozegranym (pauza w 3 kolejce).

KS “Rudzik” Rudna Mała zagra z KS II Zaczernie. Ten mecz w Rudnej Małej o godzinie 11:00. W ostatniej kolejce oba zespoły poniosły porażkę. Rudzik przegrał ze Starniową 3:1, zaś Zaczernie przegrało z Jasionką 0:2. Rudzik zajmuje 9 miejsce, zaś KS II Zaczernie 10 miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *