Hat-trick to za mało, mecz Huciska i Jasionki (foto i video)

W niedzielę 20 września w Hucisku PKS Jedność HPP zagrało z LKS Jasionka. Niestety mimo prowadzenia 3:1 do przerwy, zespół z Huciska przegrał swój mecz.

Od początku swoją przewagę zarysowywała drużyna z Jasionki. Wydawało się, że zespół gości ma więcej z gry. Mimo to pierwszą bramkę w meczu zdobył zespół z Huciska. W 15 minucie uderzył Dominik Guzior i było 1:0 dla Huciska. Zarówno w 22 jak i 29 minucie Guziorowi dopisywało szczęście. Każde swoje uderzenie zamieniał na bramkę. Tuż przed przerwą dla Jasionki strzelił Rafał Wróbel z rzutu wolnego. Być może właśnie ten strzał okazał się kluczowy dla całego meczu.

Do przerwy wynik 3:1. Wydawało się, że zespół z Huciska dowiezie to spokojnie do końca. Niestety, tuż po przerwie gola dla gości strzelił Michał Lewicki, wyrównał dwie minuty później Marcin Flis. Niestety wyraźnie widać było, że zespół z Huciska opadł z sił. Efektem czego były dwie bramki w 75 minucie. Końcowy wynik meczu 3:5 dla gości. Była to ich 6 wygrana z rzędu.

2 myśli na temat “Hat-trick to za mało, mecz Huciska i Jasionki (foto i video)

• 24 września 2020 o 20:53
    Permalink

Polecam sprawdzić dwa profile na Facebooku ( Podkarpacka Piłka Nożna i LKS Jasionka)
    Tam są podani prawidłowi strzelcy bo to tutaj to “popis” sędziego

Bramkę z wolnego zdobył zawodnik z numerem “17” a Rafał Wróbel grał z “14” co na Łączy nas piłka można sprawdzić