Tabela B-klasy- dziś odrabianie zaległości

Przypominamy, w B-klasie grupa I rywalizuje 4 zespoły z naszej gminy. Najlepiej wygląda sytuacja klubu z Zabajki, który obecnie zajmuje 2 miejsce w tabeli.

Dziś zespoły B-klasy rozgrywają swoje zaległe mecze. TS Noverra Głogów Młp. w zaległym meczu zagra ze Staroniwą Rzeszów. Mecz na wyjeździe. Jeśli zespół z Zabajki wygra po I rundzie będzie zajmował 1 miejsce w tabeli B-klasy. Staroniwa Rzeszów zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli.

Zaległości odrabia też PKS Jedność HPP, zespół z Huciska zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli. Piłkarze z Huciska zagrają z 9 w tabeli KS II Zaczernie. Początek rywalizacji o 13:00 w Hucisku. Wygrana gospodarzy pozwoli ekipie z Huciska odskoczyć na 4 pkt od Zaczernia. Remis nie zmieni sytuacji w tabeli obu zespołów. Wygrana zespołu z Zaczernia sprawi, że drużyny zamienią się miejscami w tabeli.

Zaległości odrabia też KS “Rudzik” Rudna Mała, który zagra ze Świlczanką Świlcza. Początek rywalizacji o godzinie 14:00 w Rudnej Małej. Zespół z Świlczy to obecnie 3 zespół B-klasy.

Tabela B-klasy z 90minut.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *