Asseco Resovia jutro zagra z Ślepsk Suwałki

Przed nami kolejne starcie zespołu z Rzeszowa. Po sobotnim zwycięstwie drużyna Alberto Giulianiego zagra z drużyną z Suwałk. Początek starcia o 17:30 w hali na Podpromiu. Mecz będzie można śledzić w Polsacie Sport.

Zespół z Rzeszowa po ponad miesiącu przerwy rozegrał swój mecz w hali na Podpromiu. Assesco wygrało z AZS Olsztyn 3:1. Najlepszym zawodnikiem meczu okazał się Klemen Čebulj. Tym razem do Rzeszowa przyjeżdża drużyna z Suwałk. Mecz pierwotnie miał się odbyć 1 października. Jednak w drużynie z Suwałk wykryto wówczas 5 zakażeń koronawirusem.

Obecnie Ślepsk Suwałki to 4 drużyna PlusLigi. Pamiętać należy jednak o tym, że zespół ten ma aż 11 spotkań za sobą. Asseco natomiast musi odrabiać ligowe zaległości. Związane to było głównie z epidemią koronawirusa. Dla Rzeszowian będzie to dopiero 7 mecz w sezonie ligowym.

Przed drużyną z Rzeszowa na pewno kolejny ciężki mecz. W meczu z Akademikami z Olsztyna drużyna Assesco szukała swojego rytmu. Widać to było zwłaszcza w 4 secie, gdy wygrywając już 7-8 pkt, zespół z Rzeszowa potrafił roztrwonić tą przewagę. Rzeszowianie będą musieli szczególną uwagę zwrócić na Tomasa Rousseaux, który w meczu ze Stalą Nysa dla zespołu z Suwałk zdobył 21 pkt.