B klasa- podsumowanie I rundy dla zespołów z naszej gminy.

W B-klasie Rzeszów gr. I rywalizuje 4 drużyny z naszej gminy. Są: TS Noverra Głogów Młp., KS “Rudzik” Rudna Mała, Orzeł Wysoka Głogowska i PKS Jedność HPP.

Po pierwszej rundzie prowadzi zespół z Zabajki, ma 33 pkt i o 2 pkt wyprzedza LKS Jasionka. Zespół ten strzelił 48 bramek, stracił 9. Klub z Zabajki wygrał wszystkie, trzy potyczki ligowe ze swoimi rywalami z naszej gminy. Wygrali z HPP Jedność 4:0, Rudzikiem 3:0 i Orłem Wysoka Głogowska 1:2.

Orzeł Wysoka Głogowska- przez długi okres czasu wydawało się, że zespół z Wysokiej będzie rewelacją rozgrywek. W pierwszych 6 kolejkach zaaplikował rywalom, aż 51 bramek. Z 14:0 wygrał z Białą i 13:0 z Huciskiem. Problemy zaczęły się później. W efekcie czego zespół z Wysokiej strzelił w następnych kolejkach zaledwie 5 bramek. Zremisował 5 razy i 1 raz przegrał. Bilans w gminie: porażka z Zabajką, zwycięstwo z Jednością i remis z Rudną.

HPP Jedność Hucisko- bilans 6 wygranych i 6 porażek. Bilans bramkowy 19-34 i 6 miejsce w tabeli, z dorobkiem 18 pkt. Zespół z Huciska rozpoczął swój sezon od przegranej z Zabajką, później wysoka przegrana z Wysoką. Wygrali m.in. z Rudną 0:1. Drużyna z Huciska mogła mówić o sporym pechu: przegrana z LKS Jasionka (3:5)- do przerwy prowadzenie 3:1, a także z Mrowlanką, gdzie prowadzili do 85 min 1:0 i przegrali 1:2. Dość niespodziewanie stracili też 3 pkt z RKS Rzeszów.

Rudzik Rudna Mała: bilans 3 zwycięstw, 2 remisów i 7 porażek. Bilans bramek 15:34 i 11 pkt na koncie. W ostatnim meczu ligowym 8 listopada zanotowali remis z Orłem 1:1. Wcześniej przegrana z Zabajką i Huciskiem. Wydaje się, że zespół z Rudnej stać na więcej, gdyż mogą np. wygrać ze Świlczą 2:1, a później trafiają się takie mecze jak z Dąb Dąbrowa 6:0.

90minut.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *