Serca stanęły w Głogowie Małopolskim

Cztery serca stanęły w Głogowie Małopolskim. Można już do nich wrzucać nakrętki. Serdecznie do tego wszystkich zachęcamy.

Trzy serca postawiła Miasto i Gmina Głogów Małopolski w porozumieniu z Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie Można je znaleźć przy Przedszkolu, basenie i trzecie przy ratuszu w Głogowie Małopolskim.

Czwarte serce postawiło stowarzyszenie Rozwój Głogowa Mieszkańcy, przy współpracy z lokalnymi firmami. Serce to znajduje się przy Cukierni Niwa ul. Paderewskiego (na przeciwko Biedronki). Do akcji dołączyły Cukiernia NIVA, Zieleniak Jolanta Barczak, Centrum Medyczne MEDYK, Ubezpieczenia ZBW Głogów Małopolski i Kurier Rzeszowski – portal, gazeta, TVi

“Zachęcamy wszystkich do wrzucania nakrętek i pomocy dzieciom. Warto pomagać”- mówi Tomasz Skoczylas koordynator Rozwój Głogowa Mieszkańcy.

Zachęcam mieszkańców gminy, aby je zapełniali – mówi Zofia Krzemieniecka, która była pomysłodawcą postawienia serca Rozwoju Głogowa w gminie Głogów Małopolski.

Z serca, do serca – to przecież łatwe. Dla mnie to ogromna radość, że spontaniczna akcja na portalu społecznościowym, którą ogłosiłam tuż przed Dniem Dziecka, ma tak cudowne zakończenie- dodaje pani Zofia.

Cieszę się, że takie serca stanęły w Głogowie Małopolskim. Zachęcam mieszkańców gminy, aby zapełniali te serca. Pomagamy dzieciom i to jest nasza najważniejsza misja- podsumowuje Tomasz Skoczylas.

Regulamin dostępny we wpisie na profilu Rozwój Głogowa Mieszkańcy- Tutaj

Brak opisu.
Mieszkańcy przysyłają nam zdjęcia nakrętek- gotowi by zapełnić serca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *