Spalarni nie będzie? To zasługa mieszkańców

Wiele osób mówiło na początku „Walczycie, to i tak nie ma sensu. Spalarnia i tak powstanie”- to nie powstrzymywało nas, wręcz przeciwnie, dodawało to motywacji do dalszej walki.

Na podziękowania i całą historię naszej walki przyjdzie jeszcze czas. Trzeba będzie poświęcić osobny artykuł, tak aby to wszystko zebrać i opowiedzieć. To jest długa historia, którą napisaliśmy My mieszkańcy tej gminy.

Jeśli dziś słyszymy, że spalarni ma nie być, to jest tylko i wyłącznie zasługa mieszkańców tej gminy. Nikogo więcej. Nie jest to zasługa urzędników, organów- to zasługa mieszkańców. To czas, który poświęciliśmy na tą walkę. Poświęciliśmy swój czas aby tej spalarni nie było.

Szanowni Państwo jako Rozwój Głogowa Mieszkańcy składamy podziękowania dla Was, dla mieszkańców tej gminy. Byliśmy z Wami od początku. Od początku obserwowaliśmy to wszystko co dzieje się wokół tej sprawy.

Nie będziemy pisać nigdy, że to nasza zasługa czy jakiegoś urzędnika. To zasługa ludzi. Gdyby nie zaangażowanie ludzi to dziś byśmy czekali na to, że „za płotem” w Przewrotnem ta spalarnia powstanie. Mieszkańcy przyjmijcie od nas te podziękowania. Tak zwyczajnie i po prostu.

Wielu z was poświęciło swój czas, zdrowie. W naszej gminie zawisły banery- tutaj trzeba było też wkładu finansowego. Szanowni Państwo za to Wam dziękujemy z całego serca. To zasługa wszystkich mieszkańców tej gminy. Wasz sukces. My zaś cieszymy się, że byliśmy w stanie dołożyć małą cegiełkę do tego sukcesu.

Rozwój Głogowa Mieszkańcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *